Přidáš se k nám?

Hledáme stále

Chceme ty nejlepší a víme, že nejlepší málokdy hledají práci. Víme, že je lze získat jen tehdy, když oni chtějí, nikoliv tehdy, když my potřebujeme. Chceš-li pracovat u nás, ozvi se. Přestože volná místa občas vypisujeme, nečekej na ně! Pokud jseš opravdu dobrý, práce je u nás dost.

Nabízíme

Nabízíme především vřelé přijetí v organickém týmu, kde se snažíme dělat práci tak, aby nás všechny bavila. Samozřejmě to děláme tak, abychom si vydělali peníze. Bereme to však jako podmínku nutnou, nikoliv postačující.

Dáváme příležitosti

Nečekáme od každého, že bude od prvního dne vytvářet hodnoty a generovat zisk. V koho uvěříme, chceme mu dát příležitost a budeme do něj investovat. Pokud nenaplníte naše očekávání, naše chyba. Pokud nám odejdete, naše chyba.

Otevřené pozice

Přestože ti nejlepší mají k nám dveře stále otevřeny, vypisujeme i klasická výběrová řízení, kdy aktivně hledáme nové kolegy. Aktuálně poptávané pozice najdete v přílušené sekci našeho blogu. Volná místa
 
HAVIT Knowledge Base ...

Knowledge base

HAVIT Knowledge Base je místem, kde sdílíme naše poznatky. Protože si ceníme ostatních, kteří své znalosti publikují, je i naše KB veřejně přístupná.

HAVIT Customer Portal ...

Helpdesk

Pro správu support-požadavků našich zákazníků používáme Helpdesk. Jeho prostřednictvím můžete zadávat své požadavky a sledovat průběh jejich řešení.

Kontakt ...

Kontakt

HAVIT, s.r.o.

Budějovická 3a

140 00 Praha 4 - Pankrác

 

tel.: +420 222 746 060

e-mail: info@havit.cz

Microsoft ASP.NET Microsoft Windows Server Microsoft .NET Framework Microsoft SQL Server Microsoft Most Valueable Professional
© 2019 HAVIT, s.r.o.